Tag: ванда нара
икарди се враќа во италија ?

ФОТО: Сопругата на Икарди со нова провокативна фотографија

пред 1 месец
време е за сликање...

ФОТО: Кавгата со Икарди заврши, Ванда повторно се разголе на Инстаграм

пред 3 мес.
КРАЈ НА САПУНИЦАТА?!

Ванда и Икарди се смирија, имале потпишано развод, но таа се предомислила: Едно писмо промени се, не можам без него

пред 3 мес.
НОВО ПРОДОЛЖЕНИЕ

Сапуницата продолжува: Трансродова актерка се заканува дека ќе објави докази дека била со Икарди, тој објави дека е сингл

пред 3 мес.
сапуницата продолжува

Икарди се заканува на Ванда дека ќе го раскине договорот со ПСЖ доколку не му се врати

пред 3 мес.
НОВИ МОМЕНТИ ОКОЛУ НЕВЕРСТВОТО

Икарди ги збуни фановите со мистериозна објава: Дали повторно е заедно со Ванда Нара?!

пред 3 мес.
аргентинскиот ас има време да ги реши проблемите

ПСЖ му дозволи на Икарди да ги „реши“ семејните проблеми

пред 3 мес.
има 8 милиони кои ја следат на инстаграм

ФОТО: Ванда се соблече речиси гола, па седна да гледа фудбал

пред 7 мес.
ФАНОВИТЕ ПОВТОРНО ВООДУШЕВЕНИ

ФОТО: Ванда објави фотографија во танга, Мауро Икарди коментираше само со еден емотикон

пред 9 мес.
РЕАГИРАШЕ И ВАНДА НАРА

Мауро Икарди објави фотографија со Ванда и шокираше со описот: Моето куче и мојата кучка

пред 10 мес.
СЕ СКРАСИ И ТОЈ

ФОТО: Ванда Нара го изневери со Икарди- Макси Лопез си најде нова убавица и сега ужива

пред 10 мес.
сопругата на икарди повторно во центарот на вниманието

ФОТО: Ванда се налути, па објави нова провокативна фотографија

пред 11 мес.
ПОВТОРНО ПОКАЖУВА ШТО ИМА

ФОТО: Ванда Икарди на Инстаграм објави фотографија во градник и испрати посебна порака

пред 11 мес.
ГО ПОКАЖА СВОЕТО ПРЕУБАВО ТЕЛО

ВИДЕО: Сопругата на Икарди повторно ги воодушеви мажите- Ванда Нара објави видео во долна облека

пред 11 мес.
сопругата на икарди повторно ги испровоцира фановите

ФОТО: Ванда Нара како од мајка родена се качи на коњ

пред 1 година
„тутoспорт“ ја нарече кралица на социјалните мрежи

ФОТО: Ванда се освежува на базен, на Инстаграм руши рекорди

пред 1 година