Tag: ванда
провокација од ванда со „гола“ фотографија

ФОТО: Ванда ги „шокира“ фановите, објави фотографија која собра половина милион лајкови

пред 4 мес.
сосема „ненамерно“

ФОТО: Ванда се сликаше и „заборави“ на огледалото

пред 5 мес.
фановите реагираа на инстаграм

ФОТО: Икарди преговара со Рома, сопругата Ванда разголена се подготвува за Рим

пред 6 мес.
провокација во огледало

ФОТО: Сопругата на Икарди во танга, милиони фанови воодушевени

пред 6 мес.
Менаџерката на Икарди се јави на инстаграм

ФОТО: Ванда од под тушот одговори на провокациите за сликите со коњи

пред 9 мес.
сопругата на икарди се чувствува слободна

ФОТО: Нова разголена „честитка“ од Ванда, на Икарди тоа не му пречи

пред 9 мес.
има време за се

ФОТО: Ванда вежба јога речиси гола, Икарди со поддршка, таа „собра“ 250.000 лајкови

пред 10 мес.
нова провокација за фановите

ФОТО: Ванда има проблем, заборава на себе, Икарди реагираше со коментар

пред 10 мес.
икарди ужива кога ванда се слика

ФОТО: Ванда како сирена, Икарди ужива во погледот

пред 10 мес.
затворена поради пандемијата од корнавирусот

ФОТО: Ванда викендот го мина во елемент, на Икарди тоа не му пречи

пред 10 мес.
најк ја „отвори“ ванда

ФОТО: Ванда во поза од која фановите „полудеа“ во избор на Најк

пред 11 мес.
милан со два гола на ибра го победи интер

ФОТО: Ванда едвај чекаше пораз на Интер, објави фото кое предизвика гнев кај навивачите

пред 11 мес.
нова доза на „провкации“ од ванда

ФОТО: Ванда на масажа, Икарди на тренинг, нова провокација за фановите

пред 11 мес.
има план како да ја мине ноќта

ФОТО: Ванда за „добра ноќ“ објави провокативна „гола“ фотографија

пред 12 мес.
летото заврши, ова е најдоброто од ванда

ФОТО: Ванда се разголуваше цело лето, па ги избра двете најдобри фотографии

пред 1 година
животот брзо минува...

ФОТО: Ванда со жешка фотографија му испрати порака на Икарди

пред 1 година