Tag: верати
Сериозен напад по Кујперс

Верати и Ерера: Судијата не навредуваше и ни викаше да се еб*ме!

пред 4 дена
италијанецот верува во пласман во финалето

Верати: Не ни треба чудо , можеме да го елиминираме Сити

пред 5 дена
Пума се надмина овојпат, перфектен дизајн

ВИДЕО: Новиот гостински дрес на Италија е направен со страст, гордост и личен идентитет

пред 2 недели
Уште еден проблем за Манчини

Италија без двајца првотимци во дуелот со Литванија во мундијалските квалификации

пред 1 месец
ОДМОР ОД ФУДБАЛ НО И ОД КОВИД-19 ЗА ЅВЕЗДИТЕ НА ПСЖ

ФОТО: Нејмар и Верати во друштво на моделките на „Викторија Сикрет“ на Сен Тропе

пред 11 мес.
Трансфер сагата продолжува, „Старата Дама“ останува во фокусот

ПСЖ ги убедува Алегри и Пјаниќ, Верати со шанса за трансфер во Јувентус

пред 11 мес.
Италјанецот ја отрки и неговата духовита страна

Верати: Овој период тренирам повеќе од претходно

пред 1 година
Италијанецот за состојбата со бразилецот

Верати: Ако Нејмар сака да си оди клубот треба да го пушти

пред 2 години