Tag: вест хем
Вест Хем ќе остане без капитенот

Деклан Рајс со позитивни сигнали кон заинтересираните: Сакам да играм во ЛШ

пред 1 нед.
вест хем не се откажува од топ 4

Неверојатно е, се боревме за опстанок а сега за Лигата на шампиони

пред 2 недели
толку пари клубот нема за еден напаѓач

Тренерот на Вест Хем се изнасмеа, да платиме 50 милиони евра за напаѓачот на Челси е смешно

пред 2 недели
Германецот почнува да покажува заби

ВИДЕО: Вернер проработи, Челси го совлада Вест хем на „Олимпискиот Стадион“ во Лондон

пред 3 недели
Официјални состави за лондонското дерби

ФОТО: Тухел упорно верува во Вернер, Вест хем тгнува со Бовен и Лингард

пред 3 недели
ЧЕЛЗИ И ЛИВЕРПУЛ ИМААТ ШАНСИ ДА ГО ПОМИНАТ ВЕСТ ХЕМ

ВИДЕО: Вест Хем доживеа неочекуван шок во борбата на Лигата на шампионите, поразени со Њукасл

пред 1 месец
Каде ќе заврши офанзивниот плејмејкер

Џеси Лингард му прави проблем на Солскјер, Вест Хем сака да го задржи но тука се и ПСЖ и Интер

пред 1 месец
Сега трансфер цел е Џеси Лингард

Антонио Конте ја зголемува колонијата на играчи од Јунајтед во Интер

пред 1 месец
Чеканите сигурни во Лондон

ВИДЕО: Лингард незапирлив , Вест Хем не ја дава четвртата позиција

пред 1 месец
брилијантно е да видите кога на играчите  ова им значи многу.

ВИДЕО: Фановите на Вест Хем ќе сакаат да ги гледаат страсните прослави против „Волците“

пред 1 месец
ПЕТ ОД ШЕСТЕ ГОЛА ДЕЛО НА ИГРАЧИ НА ВЕСТ ХЕМ

ВИДЕО: Вест Хем пропушти да се израмни со Челзи, Арсенал се врати од 3:0 и дојде до бод

пред 2 мес.
Криза во Манчестер Јунајтед

Болницата „на“ Солсјкер има седум пациенти пред дуелот со Вест Хем

пред 2 мес.
трета победа дома во низа за вест хем, четврти пораз на лидс на последните пет натпревари

ВИДЕО: Кризата на Лидс продолжи, Алиоски одигра едно полувреме

пред 2 мес.
„Граѓаните“ се неверојатни, дефанзивците сега во прв план

ВИДЕО: Вест Хем загуби здив, Манчестер Сити до 20 победа во низа

пред 3 мес.
Нерешено е на „Етихад“ по првото полувреме

ВИДЕО: Диас со деби гол за Сити, перфектна акција на Вест Хем и реализација на Антонио

пред 3 мес.
Повторно од 1 минута против Вест Хем

ФОТО: Серхио Агуеро стартер за Манчестер Сити по четири месеци пауза

пред 3 мес.