Tag: видео
ечи билјана платно белеше

ВИДЕО: Полицијата во Букурешт мирно ги следи македонските навивачи

пред 2 часа
македонските навивиачи гласни и желни за радост

ВИДЕО: Букурешт е македонски град, ова е ФАЛАНГАТА која го окупира главниот град на Романија

пред 2 часа
ЕЧИ ИЗЛЕЗИ МОМЧЕ ПРАВО НА ТЕРАСА ...

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Букурешт гори, македонските навивачи во екстаза !

пред 2 часа
ДА СЕ НАДЕВАМЕ ДЕКА ЌЕ Е ВО ПРАВО

ВИДЕО: Мачката Кес типува победа на македонските репрезентативци против Австрија

пред 3 часа
ЕРИКСЕН ГИ СПЛОТИ

ВИДЕО: Магични сцени во Копенхаген- Данците и Финците заедно го скандираа името на Кристијан Ериксен

пред 7 часа
РАСТЕ ЕУФОРИЈАТА ПРЕД ПРВИОТ МЕЧ

ВИДЕО: ОДИМЕ НА ЕВРОПСКО, НАПРЕД МАКЕДОНИЈА леташе на скопското небо

пред 8 часа
србинот игра фантастично

ВИДЕО: Јокиќ ја доби наградата МВП, ова е признание за цела екипа

пред 8 часа
ДВА ПАТИ НЕ ПОРАЗИЈА ТОКМУ ВО КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА ЕУРО 2020

ВИДЕО: Дебито на големите натпреварувања го отвораме со стар должник, Македонија подготвена за одмазда

пред 8 часа
македонските навивачи го обоија букурешт во црвено и жолто

ВИДЕО: Вакви навивачи има само Македонија, ги собраа сите симпатии во Букурешт

пред 17 часа
ФИНЦИТЕ НЕ ГО ПРОСЛАВИЈА ГОЛОТ

ВИДЕО: Во сенка на случувањата со Ериксен, Финска стигна до победа, Данците промашија пенал

пред 18 часа
БЕЛГИЈА ВОДИ

ВИДЕО: Лукаку постигна гол од офсајд кој не се активираше поради големата грешка на Русите

пред 18 часа
букурешт е македонски град !

ВИДЕО: Ечи МАКЕДОНИЈА, МАКЕДОНИЈА во Букурешт !

пред 19 часа
СИТЕ МОЛИТВИ СЕ СО ДАНЕЦОТ

ФОТО: Целиот свет се моли за Ериксен- официјални информации се уште нема

пред 21 час
МЕЧОТ ВО ПРЕКИН

ВИДЕО: Ериксен колабираше на теренот, веќе неколку минути трае обидот за реанимирање

пред 21 час
едноставно немаше услови за тренинг, имаме нов термин

ВИДЕО: Како излгеда поплавената „Национална Арена“ во Букурешт

пред 22 часа
ПО ЕДЕН БОД ЗА ДВЕТЕ РЕПРЕЗЕНТАЦИИ

ВИДЕО: Реми во Баку, ВАР системот им ја скрати радоста на Швајцарците

пред 23 часа