Ознака: видео
швеѓанецот со македонско потекло го потврдува својот квалитет

ВИДЕО: Кулушевски постигна нов гол, покажа зошто Јувентус инсистираше да го купи

пред 2 дена
на челси не му беа доволни двата гола на вилиан

ВИДЕО: Пеколна контра на Вест Хем, Јармоленко го шокираше Челси во 90 минута, еврогол постигна Вилиан

пред 2 дена
мајсторски лоб удар од 30 метри, ова треба да се погледне

ВИДЕО: Овој гол Донарума ќе го помни цел живот, цела Италија му се смее!

пред 2 дена
целата одбрана стоеше...

ВИДЕО: Ова треба да се погледне, каков смешен гол прими Милан на гостувањето кај Спал

пред 2 дена
валенсија запиша ТРЕТ пораз во низа

ВИДЕО: Голчиште на Гарсија, Атлетик ја продлабочи кризата на Валенсија

пред 2 дена
шест различни играчи на интер се запишаа во листата на стрелците

ВИДЕО: Интер убедлив против очајната Бреша, Ешли Јанг со топ волеј постигна ефектен гол

пред 2 дена
ЛЕСТЕР ЗАГУБИ, АРСЕНАЛ ПОБЕДИ, ЊУКАСЛ УБЕДЛИВ

ВИДЕО: Арсенал го декласира Норич, Соареш постигна голчиште

пред 3 дена
интер има убава предност по првиот дел

ВИДЕО: Интер ја „меле“ Бреша со 3-0, еден гол вреди да се погледне

пред 3 дена
голчиште од слободен удар

ВИДЕО: Мајстор си е мајстор, Руни постигна неверојатен гол од слободен удар

пред 3 дена
голманот на норич не знаеше што го снајде

ВИДЕО: Каков потег на Обамејанг за водство на Арсенал

пред 3 дена
ги одбија понудите на клубови од косово и албанија

ВИДЕО: Шкендија со видео објави дека Ибраими и Алими остануваат во Тетово

пред 3 дена
новини во ехф лигата на шампионите

ВИДЕО: Како изгледа новиот формат во ракометната Лига на шампионите, сите детали на едно место

пред 3 дена
вардарци тргнуваат по новиот трофеј

ВИДЕО: ЕФХ го претстави новиот пехар во Лигата на шампионите, Вардар го сака во своите витрини

пред 3 дена
аргентинецот не се откажува

ВИДЕО: „Вечниот“ Скола останува на Апенините, се сели во Варезе

пред 3 дена
„милионерите“ мора да бидат задоволни

ФОТО/ВИДЕО: Новите дресови на Борусија Дортумунд изгледаат „застрашувачки“ добро

пред 3 дена
официјално...

ВИДЕО: Баерн Минхен ја осигура иднината, пристигна „бисерот“ на ПСЖ

пред 3 дена