Tag: загреб
Меѓународен турнир со боксери од десет земји

Јовановски и Етеми ќе ја претставуваат Македонија на „Загреб Гранд При 2020“

пред 2 недели
Увертира пред финалето Вардар - Веспрем

ВИДЕО:Загреб не се опорави од Вардар, бронзата за Мешков Брест

пред 2 мес.
Тренерот на Вардар 1961 пред мечот со Веспрем

Алушовски: Треба да се работи и да го извлечеме максимумот од сите

пред 2 мес.
По триумфот над Загреб во СЕХА

Алушовски: Покажавме карактер, овие момци се родени победници

пред 2 мес.
Загреб загуби по изведувањето на пеналите

ВИДЕО: Драматичен крај во Загреб,  Вардар 1961 се пласираше во финалето од СЕХА

пред 2 мес.
Убави вести од Хрватска

Вардар 1961 ќе игра пред навивачи на Ф4 во Загреб

пред 2 мес.
Пред настапот на Ф4 во СЕХА

Гоце Георгиевски: Овој слаб старт не мора ништо да значи, имавме малку среќа со Нексе и сега имаме шанса со Загреб

пред 2 мес.
Вардаровото крило за дуелот со Загреб

Тимур Дибиров: Сега веќе мора да дадете 120% ако сакате да успеете

пред 2 мес.
вардарци отпатуваа за хрватска без капитенот стоилов

Чупиќ: Подготвени сме за Загреб, знаеме од каде доаѓа најголемата опасност

пред 2 мес.
покрај гаџа ппд загреб остана без уште еден ракометар

Вардар го „украде“ и хрвстскиот „џин“ Јосип Векиќ

пред 4 мес.
хрватите им одговорија на вардар

Реакција на Загреб: Гаџа има договор со нас, ако го сака некој ќе мора да го плати

пред 5 мес.
емотивнo збогување на ППД Загреб од Хорват

Загреб тагува, Металург се радува

пред 5 мес.
Тажни вести од Хрватска

ВИДЕО: Во сообраќајна несреќа загинаа 20 годишен ракометар на Загреб и 16 годишен фудбалер на Приморац

пред 6 мес.
Родилките во паника ги извлекуваа своите бебиња

Лична драма на Ивица Костелиќ: Сопругата ги спасувала близнаците по земјотресот во Загреб

пред 7 мес.
Секоја чест за навивачите на Динамо

Неверојатна слика од Загреб: Навивачите на Динамо и војската ги спасуваат бебињата по утринскиот земјотрес (ВИДЕО)

пред 7 мес.
„Останете силни“

ФОТО: Ристовски и Лазаров со поддршка до Загреб и Хрватска

пред 7 мес.