Tag: заха
На натпреварот во Лондон

ВИДЕО: Брајтон се спаси од пораз кај Кристал Палас со гол во 90 минута

пред 6 дена
јунајтед тргна со пораз во новата сезона

ВИДЕО: Загрижувачки пораз на Јунајтед од Кристал Палас

пред 1 месец
еден гол за три бода

ВИДЕО: Кристал Палас со голот на Заха до три бода против Саутемптон

пред 1 месец
заканувачки пораки со расистичка содржина

ФОТО: Британската полиција уапси 12. годишно момче, се заканувало на ѕвезда од Премиерлигата

пред 3 мес.
Ноќ за паметење

ВИДЕО: Челси и Вотфорд до победа, Заха и Велбек постигнаа незаборавни голови

пред 4 мес.
Кристал Палас нема да се ценка

Кристал Палас нема да ја намали цената за Вилфрид Заха

пред 10 мес.
По примерот на Кристал Палас

Вест Хем ја постави цената за Деклан Рајс

пред 1 година
Парижаните ќе платат 100 милиони евра

ПСЖ замената за Нејмар ја најде во Кристал Палас

пред 1 година
доколку не го договори икарди

Наполи понудил 65 милиони евра за Заха

пред 1 година