Tag: замена
европските гиганти подготвуваат голема размена на фудбалери

Барселона „краде“ уште еден фудбалер на Интер

пред 8 мес.
„Старата дама“ не го заборави Донарума

Јувентус и Милан подготвуваат спектакуларна трампа на фудбалери

пред 10 мес.
„Габигол“ се враќа во Европа

Барбоса е замената за Суарез во Барселона

пред 1 година
На различни „машини“ покажаа зошто се големи шампиони

ВИДЕО: Роси и Хамилтон во нови улоги

пред 1 година
Елмас ќе биде под палката на популарниот „питбул“

Легендата на Милан доаѓа на местото на Анчелоти во Наполи

пред 1 година
Французинот повторно е топ тема

Тухел призна дека Мбапе не е среќен но вели: тоа не е страшна работа

пред 1 година
Полјакот и дефинитивно заминува од Ф1

Латифи доаѓа на местото на Кубица во Вилијамс

пред 1 година
Неверојатен пад на формата кај трикратниот светски првак

Лоренцо ја напушта Хонда две имиња се споменуваат за негови наследници

пред 1 година
Италјанецот е веќе виден на Алијанз арената

Баерн Минхен ја најде замената за Нико Ковач

пред 1 година
Спектакл во најава

Роси и Хамилтон најавуваат замена на улогите во Ф1 и Мото ГП

пред 1 година