Tag: жанг
навивачите во паника, интер го продава најдобриот играч?

Интер мора да продава играчи поради Антонио Конте

пред 2 мес.
конте херој и бунтовник, жанг со чудно барање до играчите

Играчите на Интер добиваат бонус за титулата, проблем се платите, Конте не присуствувал на состанокот

пред 2 мес.
Нероазурите со нов спонзорски договор

Американците подготвени да вложат во Интер

пред 3 мес.
според проценките на букмејкерите, интер главен фаворит за титулата

Жанг потврди колку потрошил, бара нови инвеститори, Интер е фаворит за титулата

пред 7 мес.
Интересна најава од „Кориере Дело Спорт“

Кинезите го загубиле трпението, Интер е ставен на продажба

пред 7 мес.
СОСТАНОК ВО МИЛАНО МЕЃУ КОНТЕ И ЖАНГ

Конте денеска добива отказ, Интер ќе му каже добредојде на Алегри (ФОТО)

пред 11 мес.
По кина следува и италија

ФОТО: Интер и „Сунинг“ донираат 300.000 заштитни маски

пред 1 година
Претседателот на „нероаѕурите“ верува во своите момци

Жанг: Во Торино, Интер оди на победа и ништо друго

пред 1 година
Првите луѓе на Јуве и интер се сретнаа

Ањели: Имав состанок со Жанг, клубовите да ги следат препораките од властите

пред 1 година
И ова го видовме на еден тениски меч

ВИДЕО: Несекојдневен инцидент на турнирот во Токио

пред 2 години