Tag: засилувања
Дефанзивец и напаѓач

ФОТО: Македонија ЃП се пофали со две нови засилувања

пред 3 дена
Размрдување во Прилеп

Победа ги потврди трите нови засилувања за новата сезона

пред 7 дена
познат и ростерот за следната сезона

Официјално: Веселин Вујовиќ нов тренер на РК Вардар

пред 3 недели
Манчестер Сити ќе биде уште помоќен

Гвардиола ќе добие мало богатство за нови засилувања, прв на листата е напаѓач од Тотнем

пред 3 недели
тимот од автокоманда подготвува силен тим

ОФИЦИЈАЛНО: Металург ги престави браќата Ниокас

пред 1 месец
Ќе му биде ли остварена желбата

Мурињо сака моќна Рома, посакува неколку ѕвезди во тимот

пред 2 мес.
Ако јунајтед сака да го стигне Сити

Рој Кин: Хари Кејн и Џек Грилиш јас би ги купил по секоја цена, на Јунајтед му недостигаат вакви играчи

пред 2 мес.
Засилувања кои треба да донесат опстанок

ФОТО: Српската колонија пристигна во Беласица, потврдени четири нови засилувања

пред 5 мес.
Во Ливерпул управата ги носи одлуките

Клоп: Не можам да кажам дали ќе бидеме активни на трансфер пазарот или не

пред 5 мес.
Тасевски има сериозно конкурентен тим

ФОТО: Македонија ЃП со три нови засилувања, во Ѓорче се врати Робсон Да Силва

пред 5 мес.
подгОТВЕНИ се да платат околу 120 милиони фунти

Јунајтед има план да купи пет играчи во јануари, Мирор ги објави имињата на фудбалерите

пред 7 мес.
Јунајтед потфрли во уште еден преоден рок?

Солскјер: Ајде да видиме дали ќе успееме да донесеме уште некој играч

пред 9 мес.
последни засилувања за вардар

ФОТО: Јотиќ и Јагуриновски го комплетираа ростерот на „црвено-црните“ за следната сезона

пред 11 мес.
тимот од аеродром работи на создавање на квалитетен состав

МЗТ Скопје со засилувања во стручниот штаб и ростерот на тимот (ФОТО)

пред 12 мес.
Тотенхем го чека жешко трансфер лето

Жозе Мурињо инсистира на пет засилувања, во игра се звучни имиња

пред 12 мес.
Продолжуваат промените кај прволигашот

Гајиќ и Василевски нови засилување на Голден Арт КЛ7

пред 1 година