Tag: засилување
КЛУБОТ ЗА НЕГО ПЛАТИ ПОВЕЌЕ ОД 45 МИЛИОНИ ЕВРА

Дојде како големо засилување, стана само обична резерва: Холандскиот репрезентативец сака да си замине од Олд Трафорд

пред 1 месец
ГОЛЕМО ЗАСИЛУВАЊЕ ВО ЈАНЕ САНДАНСКИ

ОФИЦИЈАЛНО: Шпанскиот репрезентативец Гурбиндо следните три сезони во РК Вардар

пред 1 месец
Нова аквизиција во Битола

ФОТО: Пелистер се засили со напаѓачот Апонсах од Гана

пред 2 мес.
Ова е замената за Дембо Дарбо

ФОТО: Реџиналдо е најновото засилување во нападот на Шкупи

пред 2 мес.
КАТАСТРОФАЛНА АДМИНИСТРАТИВНА ГРЕШКА НА ХОЛАНДСКИОТ ВЕЛИКАН

ВИДЕО: Каков пропуст на Ајакс- клубот не го регистираше најскапото засилување во историјата за Лигата на Европа

пред 3 мес.
црвено-црните посакуваат четвртфинале во ЛШ

Михајло Михајловски: Со доведувањето на Шеваљевиќ ќе бидеме уште поконкурентни во остварувањето на нашите цели

пред 3 мес.
Доаѓа од српска Колубања

ФОТО: Српскиот интернационалец Босанчиќ е ново засилување на Струга ТЛ

пред 3 мес.
Потпиша договор на година ипол со црвено-црните

Васко Шевалевиќ е најновото засилување за Вардар 1961

пред 3 мес.
Звучно име пристигна во Тетово

Шкендија се засили со Бразилецот Вандерсон и најави атак на титулата

пред 3 мес.
Поранешниот репрезентативец има нов клуб

Брегалница со одлично засилување, Муарем Муарем потпиша до јуни 2022

пред 3 мес.
Активности под шара

Хебај ја засили Шкендија и порача: Се надевам на трета среќа

пред 3 мес.
Ова е сериозен знак

Фазли по 11 години се враќа во ПМФЛ, Македонија ЃП со ново засилување

пред 3 мес.
Пиоли доби нов плејмејкер

Официјално: Милан го потврди Меите како прво зимско засилување

пред 3 мес.
Синот на легендарниот Пеце Наумоски

ФОТО: Михаил Наумоски е новата аквизиција на МЗТ Скопје Аеродром

пред 3 мес.
Тимот од чаир доби сериозно засилување

ВИДЕО: Шкупи со официјална промоција на  Матеј Цветановски

пред 3 мес.
„Згодната Сенада е незгодна на теренот “

ЖФК Љуботен се засили со репрезентативка на БиХ, познат фотомодел (ФОТО)

пред 3 мес.