Ознака: зоран кастратовиќ
се надева дека нема да има проблеми поради ковид-19

Кастратовиќ прозива на 20 јули, Металург започнува со подготовки од Автокоманда

пред 1 нед.
Кастратовиќ е уверен во позитивен резултат

Металург брка пет гола негатива против Горење во ЕХФ Купот

пред 8 мес.
Оптимизам во „Автокоманда“

Кастратовиќ пред реваншот со Горење: Пет гола се достижна разлика

пред 8 мес.
Кастратовиќ ќе го води металург на мечот против горење

Кастратовиќ ја има поддршката од клубот, останува тренер на Металург

пред 8 мес.
металург останува без тренер?

Металург денеска на состанок ќе решава за соработката со Кастратовиќ

пред 8 мес.
Активен  резултат пред реваншот во Скопје

ЕХФ Куп: Металург поразен на гостувањето кај Горење Велење

пред 8 мес.
Марковски и дефинитивно ќе игра

Металург без Вујовиќ против Горење

пред 8 мес.
Оптимистички најави од „Автокоманда“

Кастратовиќ уверен во квалитетите на Металург пред дуелот во ЕХФ Купот

пред 8 мес.
Оптимизам владее кај „металурзите“

Металург без Пецаковски кај Горење во рамки на ЕХФ – Купот

пред 8 мес.
Совладан е Пелистер во Битола

Кастратовиќ со победа дебитираше на клупата на РК Металург

пред 9 мес.
горење е голем предизвик во ехф купот

ФОТО: Кастратовиќ го одржа првиот тренинг во Металург

пред 9 мес.
новиот тренер во „Автокоманда“ за двомечот со Горење

Зоран Кастратовиќ: Сметам дека Металург има добри шанси во овој дуел

пред 9 мес.
Во СЦ„ Јане Сандански“ присутно и семејството Кастратовиќ

ФОТО: Лино Червар заинтересиран за натпреварите од СП во Скопје  

пред 12 мес.