Tag: зрињски
се пласира во третото коло

ВИДЕО: Зрињски е хит во Европа лигата, го елиминира и Утрехт

пред 2 години
пораз на реваншот од зрињски 3-0

ВИДЕО: Академија Пандев без постигнат гол ги заврши настапите во Европа лигата

пред 2 години
Струмичкиот прволигаш има тешка задача

Академија Пандев брка три гола негатива кај Зрињски

пред 2 години
Фаворитската улога ја препуштаат на противникот

„Пандевци“ дебитираат на европска сцена

пред 2 години
Тренерот на Академија Пандев со желба пред дебито во ЛЕ

Тренчовски: Само да ја сочуваме мрежата

пред 2 години
Добри вести за Тренчовски

Диме Димов во комбинација за настап против Зрињски

пред 2 години
НОВ НАПАЃАЧ КАЈ ТИМОТ ОД МОСТАР

Зрињски донесе поранешен напаѓач од Хајдук, сериозно се засилува пред мечот со АК. Пандев

пред 2 години
РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ НА БИХ ГО ЗАСИЛИ ЗРИЊСКИ

Зрињски се засили со играч од Ријека пред мечот со Академија Пандев

пред 2 години