АТП на официјалниот Инстаграм профил објави интересни фотомонтажи од познатите тенисери, алудирајќи на долгата пауза поради коронавирус.

Тие покажаа како ќе изгледаат тенисерите кога ќе се вратат на терените, а на сите им додале околу 10 години.