АТП  на својот Инстаграм профил закажи видео на кое четворица виртуози ги покажуваат своите вештини со тениското топче.

Ова се потези на кои можат да им позавидат и најдобрте во „белиот“ спорт како што се Ѓоковиќ, Надал и Федерер кои важат за најголемите тенисер во последните 15 години.